parallax background
1991

Zeytinyağı Uzun Bir Bekleyişin ve Emeğin Ürünüdür

Vizyon ve Misyon

Kalite standartlarının üzerinde yurtiçinde ve yurtdışında müşterilerimize kaliteli, uygun, doğal ve güvenilir zeytinyağını sunmaktır.
Her geçen gün müşterilerimizin olumlu desteğini alarak; büyümeye devam edip ticari yaşamımızda güvenle ilerlemek ve saygın bir marka olmak amacındayız.
Agora Tarım olarak vizyonumuz istikrarlı gelişme ve yenilikleri yakından takip ile zeytinyağı sektöründe yerimizi sağlamlaştırmak; müşterilerimizin öncelikli tercihi olmaktır.
Kaliteden ödün vermeden; mükemmel bir çalışma sonucu ortaya çıkan, dalından sofraya uzanan zeytinyağlarımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak bizim önem verdiğimiz hususların başında gelmektedir.

Zeytin ve zeytinyağına ilgimiz babamızın 1991 yılında diktiği zeytin ağaçları ile başlamıştır. Geçen sürede zeytinyağına olan ilgi, sevgi ve bilgimiz artmıştır; 2014 yılında kurduğumuz Agora Tarım Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ile de profesyonellik kazanmıştır. Adımıza tescil ettirdiğimiz “By TT By Tümerkan Türetmiş” ve “EgeAntik” markaları ile ticari hayatımıza devam etmekteyiz.

Toptan zeytinyağı ihtiyaçlarınız dökme ve ambalajlı olarak karşılanır.


Tüm Ürünlerimizi Görmek İçin Tıklayın Özel Siparişleriniz İçin Tıklayın